Najnovšie recenzie zo sekcie Dojčenské mlieka

Overený zákazník Testuj.to Dominika

• Obal
  • Bio produkt

Mala som tú možnosť otestovať s dcérkou nový Sunar Bio 3. Dcérka totiž začala odmietať mlieko, ktoré mala od narodenia. Bohužiaľ ani toto mlieko jej zrejme nezachutilo. Vypila cca 90ml za celú noc. Zrejme už mlieko nechce vôbec. Výrobok má ale krásny obal a skvelé zloženie.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• Malej chutil
  • Bio mlieko
  • Dóza
  • Vyššia cena

Konečne umelé mlieko s praktickou a peknou dózou. Prášok sa dobre rozmiešaval, len občas sa utvorila hrudka. Oceňujem pôvod mlieka a zloženie šetrné k prírode. Dcére chutil, vypila ho vždy bez problémov. Cena je vyššia, ale trúfam si povedať, že adekvátne kvalite.

Nutrilon 2 Advanced 6 x 800 g

Kendamil 3 DHA+ 800 g

Kendamil 3 DHA+ 800 g

Overený zákazník Dr.Max lekáreň Overený zákazník

Zakúpený v Dr.Max lekáreň

• Rýchle dodanie, široký sortiment, nizsie ceny ako u konkurencie, zbieranie bodov na vernostnu kartu
  • Možnosť využitia bodov pri nákupe v predajni
  • Ziadne
  • Nenašla som nevýhodu

Rýchle dodanie, super ceny, široký výber sortimentu

Overený zákazník Testuj.to Hana

• chuť
  • obal

Sunar BIO 3 už na pohľad láka vyskúšať, ekologický obal, super zatváranie, pekná prírodná farebnosť obalu. Po otvorení príjemná mliečna smotanová aróma, veľmi dobre sa rozpúšťa a chutovo je veľmi dobrá, krásne vyvážená vôňa i chuť, hneď drobčekovi zachutil.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Hustota
  • Kvalita
  • Bio
  • Vylepšená krabička
  • Viac pení

Bio zloženie mlieka vnímam ako veľké plus, ktoré som sama musela vyskúšať na synovi a dosť mu šmakovalo. Síce mlieko penilo viac ako iné značky, ale na podanie to nemalo efekt a tak tento produkt vrelo odporúčam. Vylepšená krabička je naozaj super.

Overený zákazník Testuj.to Viera

• Bio pôvod
  • Lahodná mliečna chuť
  • Kvalitné zloženie šetrne k prírode
  • Dizajnový a recyklovateľný obal

Sunar BIO 3 po vyskúšaní predchádzajúcich UM sa od prvej chvíle u nás naozaj osvedčil. Malému veľmi chutí, má lahodnú mliečnu chuť. Je poznať, že je mlieko zo smotany a celkovo zloženie mlieka a pôvod mlieka je veľmi sympatické. Chválim krásne dizajnové a praktické uzatvárateľné balenie, ktoré chráni pred vlhkosťou a navyše je 100% recyklovateľné. Sunar BIO 3 hodnotím ako kvalitnú detskú výživu a syn má to najlepšie čo môže mať.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Vôňa
  • Vyššia cena

Získali sme na otestovanie Sunar Bio 3. Pozitívne hodnotím zloženie a Bio pôvod mlieka, navyše bez palmového oleja, ďalej lahodná mliečna chuť a príjemná vôňa zaručí spokojné bruško každého bábätka, dcéra teda bez akýchkoľvek problémov ihneď vypila, len nám bohužiaľ nesadol, čo ma veľmi mrzí, inak ale môžem odporučiť ;-)

Overený zákazník Testuj.to Peter

• Chuť

Sunar bio 3 je kvalitné bio mlieko. Chuťovo veľmi chutné, skoro ako klasické plnotučné čerstvé mlieko. Dieťaťu veľmi chutí viac ako ostatné mlieka. Vypije ho až do dna. Určite odporúčam vyskúšať neurobíte chybu. Veľmi kvalitný výrobok s krémovou konzistenciou.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• balenie
  • plne recyklovateľný obal
  • zloženie
  • rozpustnosť

Veľmi kladne musím hodnotiť Sunar Bio 3 :-) Zloženie bez palmového oleja a z ekologického poľnohospodárstva je šetrné k prírode a súčasne vhodné pre malé deti. Mliečko má jemnú mliečnu chuť, veľmi ľahko sa pripravuje a rozpúšťa. Súčasťou balenia je odmerka, ktorá má aj svoje praktické držadlo vo vnútri plechovky. Naozaj oceňujem plne recyklovateľný obal. Celkovo je balenie veľmi praktické a dávkovanie mliečka ľahké.

Overený zákazník Testuj.to Soňa

• výborná mliečna chuť
  • šetrné k prírode
  • zloženie

Veľmi lahodné mlieko, ktoré malej ihneď zachutilo a zasýti ju na dlhší čas. Mlieko má veľmi lahodnú mliečnu chuť, 100% recyklovateľné obaly, takže je aj šetrné k prírode. BIO mlieko na výrobu Sunaru BIO pochádza z ekofariem vo Francúzsku, kde sa stáda kráv voľne pasú na pastvinách a sú kŕmené bio krmivom.

Overený zákazník Testuj.to Barbora

• Dobre chutí
  • Praktická a recyklovateľná dóza
  • Bez palmového oleja

Rada synovi kupujem BIO výrobky, zvlášť tie od Sunaru, takže oceňujem, že rozšírili ponuku aj o umelé mlieko. Rovnako ako Sunar Complex, ktorý sme používali doteraz, mu Sunar BIO veľmi chutí. Skvelá je aj dóza, ktorá má miesto na uloženie aj zarovnanie odmerky a ako bonus je 100% recyklovateľná.

Overený zákazník Testuj.to Karolína

• chuť
  • rozpustnosť
  • konzistencia

Hoci je určené pre deti, samozrejme vždy ochutnám čo im dávam. Zaujala ma predovšetkým lahodná chuť, ktorú Sunar Bio3 oproti iným mliekom má. Ďalej pôvod mlieka, vyšší obsah prírodných bielkovín a absencia palmového oleja. Cena je na úrovni iných mliek, ani prehnane nízka, ani vysoká.

Overený zákazník Testuj.to Vendula

• Zloženie
  • Široká odmerka

S mliekom som spokojná. Doposiaľ sme mliečnu formulu od Sunaru nemali, tak som bola zvedavá. Páči sa mi zloženie, veľký plusový bod za to, že je v bio kvalite. Plechová dóza je praktická, dobre uzatvárateľná. Prášok aj mlieko má neutrálnu vôňu. Synovi naozaj chutí, nie sú žiadne zažívacie problémy. Dobre sa rozpúšťa. Jediné mínus je za to, že je mastnejší, flaška sa musí dôkladnejšie vydrhnúť a odmerka je plitká a široká, takže do užších fľaštičiek sa horšie sype.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• sladké, mliečna chuť
  • BIO
  • Vyššia cena

Začali sme mlieko užívať od 11. mesiaca veku. Zloženie pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Pôvod má vo Francúzsku, bohužiaľ nie v Česku. Dieťaťu chuť vyhovuje, je mliečna a je sladšia ako konkurenčná UM. Zaujalo ma, že obalový materiál (viečko, odmerka aj plechovka) je plne recyklovateľný.

Overený zákazník Testuj.to Viera

• recyklovateľný obal
  • mlieko z ekofarmy
  • Bio pôvod
  • mohlo by byť vyrobené z ekofariem v SR
  • vyššia cena

Veľmi ma zaujalo, že BIO mlieko na výrobu Sunaru BIO 2 pochádza primárne z malých ekofariem vo Francúzsku, kde sa stáda kráv po väčšinu roka voľne pasú na rozľahlých pastvinách a sú dokrmované hlavne bio krmivom. BIO mlieko z ekofariem je spracovávané šetrným procesom, ktorý zaručuje zachovanie vysokej kvality. Vďaka obsahu smotany s mliečnym tukom má dojčenské mlieko Sunar BIO lahodnú mliečnu chuť, ktorá môjmu synovi chutí a mlieko neodmieta. Príprava je jednoduchá a recyklovateľný obal hodnotím veľmi pozitívne.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 19. októbra 2022

• Krémová chuť
  • Bez palmového tuku
  • Krásne sa rozpúšťa
  • Praktické balenie s odmerkou

Sunar bio 2 môžem len odporučiť, so zložením a kvalitou som veľmi spokojná. Hlavne je bez palmového oleja, čo veľmi v dnešnej urýchlenej dobe oceňujem. Balenie má pekné prevedenie a je veľmi praktické, má vo vnútri upevnenie na odmerku. Mliečko je krémovo smotanové, syn zakaždým vybumbal celú flaštičku a koľkokrát som išla ešte prirobiť. Budem už kupovať len toto mliečko, veľká spokojnosť.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Super chuť
  • Bez palmového oleja
  • Nie je tak sladké, ako ostatné
  • Dobre sa rozpúšťa
  • Odmerka v obale

Sunar BIO 2 je kvalitné pokračovacie mlieko, lahodnej mliečnej chuti a vo veľmi peknom, praktickom a hlavne recyklovateľnom obale. Pri výbere UM je pre mňa veľmi dôležité, aby bolo bez palmového oleja a od kráv z voľnej prírody, čo Sunar BIO 2 dokonale spĺňa. Jedinou „výtkou“ za mňa je odmerka, ktorá je podľa môjho názoru zbytočne zabalená v obale (zbytočný odpad). Samotné mliečko je fajn, celkom dobre sa rozpúšťa, dcére veľmi chutilo a povedala by som, že vyhovovalo jej brušku.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• BIO
  • Nízky obsah železa

Dlho som uvažovala, že by som synovi zmenila mlieko, teraz sme na sunare AR ale reflux sa mu zlepšil a keď sa naskytla táto príležitosť, išla som do toho. Synovi strašne chutil a aby som povedala pravdu, tak aj mi príde chuťovo lepší. Pokojne by som kúpila ďalšie.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Chuť

Sunar bio 2 môžem odporučiť ostatným mamičkám. Po prvé sa mi páči balenie ktoré je vhodné aj na cesty. Navyše neobsahuje palmový olej. Syn sa po ňom môže utĺcť. U predošlého mlieka syn trpel na zápchu ale pri sunári sa všetko zlepšilo. Určite pri sunári zostaneme

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]