Najnovšie recenzie zo sekcie Dojčenské mlieka

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 9. októbra 2023

• pekny znova vyuzitelny obal v domacnosti
  • rozpustnost mlieka
  • konzistencia
  • chut a vona
  • odmerka v baleni
  • ziadne

Skusali sme viac druhov mliek, kedze sme mali aj mensie problemy s vyprazdnovanim a potrebovali sme nieco co nezatazuje. Za nas mlieko prijemne vonia a aj chuti malemu. Co vnimam na jeho blazenom usmeve ked ho dopije.
Dobre a rychlo sa rozpusti.
Vyzdvihnem tiez zlozenie mlieka, ktore podporuje rast a vyvoj kosti a podoba sa na materske mlieko.
Za nas doporucujem urcite pre vsetky mamky a deticky s hladnymi bruskami.

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 9. októbra 2023

• Zloženie
  • Dobré skladovanie
  • Praktický držiak na naberačku

Dcérka sa na mliečko vždy veľmi teší a sama si ho vypýta. Ma skvelú chuť a úžasné zloženie. Ja som šťastná, že vďaka Nutrilon mliečku jej dávam potrebné vitamíny.

Nutrilon 3 Profutura 800 g

Nutrilon 3 Profutura 800 g

Daska K Daska K

Pridané: 8. októbra 2023

• Konzistencia
  • Nemá hrudky

Odporúčam mlieko . Synčekovi chuti a má plné bruško. Dostali sme ho na testovanie od trnd.com . Veľká spokojnosť

Overený zákazník Testuj.to Eva

Pridané: 7. októbra 2023

• Zloženie
  • Balenie
  • Návod na prípravu
  • Dostupnosť v obchodoch
  • Vyššia cena, ale kvalitné zloženie

Tento produkt ma prekvapil tým, že je to umelé mlieko, ktoré je určené oveľa starším deťom, ako som myslela. Uprednostňovala som materské mlieko , s tým, že potom je v poriadku prejsť na obyčajné mlieko.Ale som rada, že som vyskúšala, syn má 2 roky a veľmi mu zachutilo, príprava je jednoduchá, kvalita výborná, je bez palmového oleja, je určený na podporu imunity a je do 35. mesiaca dieťaťa. Samozrejme, že existuje aj pokračovacie mlieko, Nutrilon 5, ktoré tiež neskôr vyskúšame a je prispôsobené veku a potrebám tohto obdobia.

Sunar 3 Complex vanilka 6 x 600 g

Sunar 3 Complex vanilka 6 x 600 g

Overený zákazník Drogeria123 Overený zákazník

Pridané: 7. októbra 2023

Zakúpený v Drogeria123

• Prijemna vanilkova chut,prasok sa lahko rozpusta, nevznikaju hrudky
Kendamil 2 Premium HMO+ 800 g

• Výborná chuť
  • Veľa vitamínov
  • Bez palmového oleja
  • Dieťa nebolelo bruško

Mliečko Nutrilon advance 24-35 si dieťatko jeho chuťou veľmi obľúbilo je príjemne sladučké. Veľmi rýchlo sa vo fľaške rozpúšťa a obsahuje veľký počet vitamínov C D vápnik, omega-3 na podporu imunty a navyše dieťatko po spapaní nebolí bruško a dobre ho zasýti.

Overený zákazník Testuj.to Laura

Pridané: 3. októbra 2023

• Vôňa
  • Konzistencia
  • Skvele sa rozpustí
  • Žiadne tráviace tažkosti
  • Trošku vyššia cena

Po otestovaní toho mliečka som bola milo prekvapená.Mliečko bolo super,konzistencia,ľahká rozpustnosť,príjemná vôňa a hlavne sýtosť.Čo je najvačšie + u mňa,že sme nemali žiadne tažkosti s bolesťou bruška.takže mliečko môžem odporučiť ďalej,kto nemá problém si priplatiť za kvalitu.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 2. októbra 2023

• Krasna voňa
  • Jednoducha priprava
  • Dobre zasyti detske bruško
  • Nič som nenašla

Nutrilon Advanced 4 multi je jednoznačna volba pre dieťa. Ma velmi prijemnu vonu, jednoducha priprava a prakticky obal kde je pod viečkom aj uložny priestor pre odmerku čo velmi ocenujem. Synovy mliečko velmi chutilo dopraje si ho 2x denne a to rano 150ml a večer pred spanim 210ml a velmi dobre ho zasyti. Nutrilon Advanced 4 multi urcite odporucam vsetkym mamičkam ktore sa nevedia rozhodnut s vyberom idealneho mliecka pre ich drobca unas je proste jednička a nevymenila by som ho. Cena Nutrilonu Advanced 4 multi je tiez primerana. Ako plus beriem aj ich webovu stranku kde je vela užitočnych rad a napadou pre detičku plus sa da komunikovat aj s odborničkou ktora ochotne a rychlo odpovie na akukolvek Vašu otazku ohladom dieťatka.

Hami 1 5 x 600 g

BEBA 2 COMFORT HM-O 10 x 800 g

BEBA 2 COMFORT HM-O 10 x 800 g

Overený zákazník VITALMIX.sk Overený zákazník

Pridané: 26. septembra 2023

(naposledy upravené 26. septembra 2023)

Zakúpený v VITALMIX.sk

• Rýchla dodávka

Overený zákazník Testuj.to Monika

Pridané: 25. septembra 2023

• Praktická nádoba
  • Držiak na naberačku

Mlieko hodnotím skvele.
Ocenujem praktický držiak na naberačku, ktorý je umiestnený na vnutornej strane vrchnaku a taktiež praktické balenie s uzáverom, ktorý sa neotvára a drží zavretý. Mlieko malá prijala hneď a chuti jej. Určite by som ho odporučila vyskúšať každému pre svoje dieťa.

Sunar 2 Complex 6 x 600 g

Hami 2 5 x 600 g

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 21. septembra 2023

Zakúpený v MALL.SK

Po viacerých skúškach iných mliek, nám toto mliečko sadlo dcérka je spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Zloženie mlieka
  • Praktickosť balenia
  • Odmerka s uchytmi na uloženie
  • Ľahká rozpustnosť
  • Dobrá chuť aj vona
  • Zloženie bez palmoveho oleja

Nutrilon Advanced 3 je druhé mlieko od značky Nutrilon, ktoré sme vyskúšali a obidve dcéra prijala, aj keď na toto si musela dlhšie zvykať keďže bola zvyknutá na Profutura Duobiotik.
Toto mlieko je príjemnú chuť aj vôňu a ľahko sa rozpúšťa. Odmerka ma úchytky na správne uloženie a cele balenie je navrhnuté tak, aby bolo možné pripraviť mlieko iba pomocou jednej ruky.
Toto mlieko je bez palmoveho oleja, čo oceňujem a obsahuje množstvo vitamínov na podporu imunity ako napr. Vitamín C a D, či vápnik a zmes oligosacharidov, ktoré sa nachádzajú v materskom mlieku.
Celkovo spm s mliekami Nutrilon veľmi spokojná a kupujem aj kase, ktoré malej tiez chutia.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• Veľkosť balenia
  • Rozpustnosť
  • Vitamíny

Určite odporúčame Nutrilon Advanced či už kvoli chuti alebo rozpustnosti. Dokonca má dosť vitamínov,čiže dieťa si vybuduje tým aj imunitu.
Predtým sme mali aj Nutrilon comfort & colics kvoli kolikám a výborne toto umelé mlieko pomohlo. U nás je Nutrilon na prvom mieste.

Nutrilon 2 Advanced DUO balenie 6 x 1 kg

Nutrilon 2 Advanced DUO balenie 6 x 1 kg

Overený zákazník Testuj.to Barbora

• Balenie
  • Mnozstvo
  • Rychla rozpustnost

Kojenecké mlieko Nutrilon advanced 2 je najlepšia cesta keď stratíte mlieko alebo sa rozhodnete prestať dojčiť. Ja som prestala keď môj syn mal 10 mesiacov a nemôžem povedať krivé slovo na Nutrilon advanced 2. Môj syn mal spokojné bruško a to bolo pre mňa najdôležitejšie.

Nutrilon 3 Advanced 800 g

Nutrilon 3 Advanced 800 g

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• Chut, vôňa,

Nutrilon Advanced 3 nám veľmi dobre zapasoval. Mlieko je určené pre deti do 24 mesiacov čo je akurát pre naše dieťa. Príjemná vôňa, dobre rozpustitelne, dávkovanie sme dávali podľa návodu uvedeného na obale velka vyhoda. Môjmu synovi veľmi chutilo. Ako plus hodnotím aj odmerku v balení. Nutrilon Advanced 3 som odporučila rodine či kamarátkam ktoré majú deti taktiež v takomto veku.

Zobrazujem 121 - 140 zo 500 recenzií 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25