Najnovšie recenzie zo sekcie Dojčenské mlieka

• Chuť, balenie, zloženie, cena
  • Nenašla som nič.

Skvelý produkt aj pre staršie dieťa. Doplní dostatočné živiny a vitamíny. Dieťaťu chutí a nespôsobuje vôbec žiadne problémy brucha ani alergie.

Pridané: 16. októbra 2023

• Zloženie, cena, balenie, cena, chuť.

Super chuť, zloženie a tolerovanie dieťaťa. Pre mňa jednotka na trhu. Odporúčam každému.

• Chut
  • Rozpustnost

Produkt sme dostali k testovaniu a som milo prekvapená zložením a chutou, malej veľmi chutí

Peťka Prekopová Peťka Prekopová

• výborná chuť
  • dobre sa rozpúšťa
  • pekne vonia
  • praktická dóza
  • nebolí z neho bruško
  • odporúčam

používame Nutrilon DUOBIOTIK už od narodenia a nikdy malý nemal žiadne ťažkosti, chutil mu, dobre sa rozpúšta a pekne vonia, a má praktickú dózu ktorá má viacero využití.nemám čo vytknúť, určite odporúčam

Pavlovka Pavlovka

Pridané: 15. októbra 2023

• Super zloženie
  • Jednoduchá príprava

Skvelé zloženie (spolu s jednoduchou prípravou) zaručia, že zabezpečíte svojmu dieťaťu všetky živiny, ktoré potrebuje :)

Mária H. Mária H.

Pridané: 14. októbra 2023

(naposledy upravené 29. októbra 2023)

• Lahodná krémová chuť
  • Príjemná vôňa
  • Dobrá rozpustnosť a konzistencia
  • Nerobia sa hrudky
  • Nepení sa
  • Kvalitné zloženie
  • Obsahuje vitamíny,probiotiká a prebiotiká
  • Praktický obal

Batoľacie mlieko Nutrilon Profutura DUOBIOTIK 4 našej malej veľmi chutilo,nakoľko má lahodnú krémovú chuť a príjemne vonia. Ja ako matka odceňujem,že mlieko má kvalitné zloženie a že denná dávka 2 hrnčekov zabezpečuje všetky potrebné živiny pre správny vývoj a podporu imunity pre dieťa. Príprava mlieka je rýchla a jednoduchá, batoľacie mlieko sa dobre rozpúšťa,neostávajú žiadne hrudky a čo je super,že sa nepení. Veľmi sa mi páči znovu uzatvárateľná dóza,ktorá je veľmi praktická a obsahuje aj držiak na odmerku,takže odmerka nie je ponorená v mlieku. Určite mlieko odporúčam vyskúšať.

Mária H. Mária H.

Pridané: 14. októbra 2023

(naposledy upravené 29. októbra 2023)

• Príjemná vôňa
  • Lahodná krémová chuť
  • Nerobia sa hrudky
  • Nepení sa
  • Kvalitné zloženie
  • Obsahuje vitamíny,prebiotiká a probiotíká
  • Praktický obal

Batoľacie mlieko Nutrilon Profutura DUOBIOTIK 3 našej malej veľmi chutilo,nakoľko má lahodnú krémovú chuť a príjemne vonia. Ja ako matka odceňujem,že mlieko má kvalitné zloženie a že denná dávka 2 hrnčekov zabezpečuje všetky potrebné živiny pre správny vývoj a podporu imunity pre dieťa. Príprava mlieka je rýchla a jednoduchá, batoľacie mlieko sa dobre rozpúšťa,neostávajú žiadne hrudky a čo je super,že sa nepení. Veľmi sa mi páči znovu uzatvárateľná dóza,ktorá je veľmi praktická a obsahuje aj držiak na odmerku,takže odmerka nie je ponorená v mlieku. Určite odporúčam vyskúšať.

France Lait 2 400 g

France Lait 2 400 g

Overený zákazník Dr.Max lekáreň Panda

Pridané: 14. októbra 2023

(naposledy upravené 25. októbra 2023)

Zakúpený v Dr.Max lekáreň

Výborne mlieko, žiadne komplikácie s trávením

• kvalita - živiny
  • chuť mlieka
  • veľkosť balenia

Lahodné mlieko plné vitamínov a živín. Pre deti, ktoré majú koliky, tráviace ťažkosti. Oceňujem praktickosť a veľkosť balenia.

• pekný obal
  • praktický obal
  • lahodná chuť
  • kvalita mlieka zloženie

Tento produkt odporúčam všetkým deťom, ktoré majú tráviace ťažkosti a problém s prdíkmi. Mlieko sadlo perfektne. Má chutnú, lahodnú chuť. Ľahko sa pripravuje. Je v kvalitnom dizajnovom obale. Je to jednoducho kvalita.

Sunar 3 Complex 6 x 600 g

Sunar 3 Complex 6 x 600 g

Overený zákazník Etabletka Overený zákazník

Zakúpený v Etabletka

• pre nasho syna je to topka

Pridané: 12. októbra 2023

• Výborná rozpustnosť, krémová konzistencia, chuť
  • Môj syn si ťažko zvyká na iné mlieko, keďže bol doteraz dojčený a postupne ho chcem "odstaviť"

Kvalitný výrobok, bez palmového tuku,s probiotikami

• chuť
  • obsiahnuté vitamíny
  • podporuje imunitný systém
  • bonusom je pridaný vitamín D, C a A
  • pre niekoho možno cena

V prvom rade musím pochváliť balenie, nakoľko sa ľahko otvára a je dobre uskladniteľné. Ďalším pozitívom bola pre mňa jednoduchosť prípravy. Najviac som však ocenila, že drobcovi mlieko chutí a nemal z neho žiadne ťažkosti s bruškom. Úplným bonusom bolo jeho zloženie, ktoré je nabité dávkou vitamínov.

• chuť
  • obsiahnuté vitamíny
  • podporuje imunitný systém
  • bonusom je pridaný vitamín D, C a A
  • pre niekoho možno cena

• Skvela chut
  • rychla priprava
  • skvele balenie

Nutrilon profutura duobiotik velmi dcerke chutí, má krémovu chuť, takze ak potrebuje rychle zaplnenie bruška je ideálny. Balenie je skvele aj skrz to, že sa dnu nedostane vzduch ani vlhkosť. Mliecko používa dcerka 2x do dňa ráno a počas dna alebo počas dna a vecer. Po prvom vypití hned povedala mňam, takže som bola rada za úspech. Tak trochu aj vidím zmenu v imunite kedže ho chvílu nepila a imunita šla dolu. Za nás super.

Nutrilon 4 Profutura 800 g

Nutrilon 4 Profutura 800 g

• Dobra konzistence
  • Prakticky obal
  • Bohate na vitaminy
  • Obsahuje probiotika
  • Jemna chut mlecka

Mlecko plne vitaminu, obsahuje probiotika, na tohle obdobi uplne idealni, synovi moc chutna.

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK 4 x 800 g

• Veľkosť produktu
  • Chuť mlieka
  • Dizajn produktu
  • Nie je čo vytknúť

Skvelé mlieko, ktoré svojím zložením napodobňuje vzorec materského mlieka. Obsahuje prospešné látky pre správny vývin a vývoj detského organizmu, neobsahuje žiaden palmový olej, obsahuje kvalitný mliečny tuk - pre správny vývoj mozgu, vitamíny V a D pre imunitný systém a rast kostí. Obal produktu má krásny moderný dizajn, ľahko sa otvára a pripravuje. Chuťovo deťom veľmi vyhovuje a radi ho pijú.

Laura Laura

• Veľa vitamínov
  • Lahodná chuť
  • Rýchle rozpustenie
  • uvítala by som nejakú detskú poistku

Tento tovar sme dostali na testovanie :) syn (14m) bol od narodenia výhradne dojčený a nikdy neskúšal nič iné. Teraz ked už je väčší, a mali sme možnosť vyskúšať niečo iné, bola som veľmi zvedavá na reakciu. Mlieko mu chutí aj keď si musel zo začiatku zvyknuť na novú chuť. Čiže odporúčam určite aj mamičkám ktoré doteraz dojčili :)
uvítala by som detskú poistku kedže malý to otvoril do pár sekúnd

Nutrilon 4 Profutura DUOBIOTIK 4 x 800 g

Nutrilon 4 Profutura DUOBIOTIK 4 x 800 g

Vive Vive

Pridané: 11. októbra 2023

• Mliečko Nutrilon 4 pro futura DUO biotik dcérke veľmi chutí, je výbornej jemnej chuti, skvelo zasýti bruško a dodá všetky potrebné živiny a vitamíny, pomáha k správnemu vývoju a rastu dieťatka. Oceňujem kvalitné spracovanie obsahu zložiek, praktické balenie s odmerkou a miestom na ňu, taktiež to, že je bez obsahu palmového oleja a s pridaním prebiotík a kvalitného mliečneho tuku.
  • Nič.

Top mliečko, výborné zloženie aj balenie, maximálne nám vyhovuje, iné už ani dcérka nechce, sme veľmi spokojní. Odporúčam všetkým mamičkám, ktoré chcú len to najlepšie pre svoje detičky.

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25